Hizmetlerimiz

İç mekan tasarımının tamamlayıcı gücü: Aksesuar

Yaşama alanlarımızın belki de tek mahrem kısmını oluşturan “ev”deki huzurun ve zevkli detayların her şeyin başlangıcı olduğunu düşünüyoruz. Evinizin; sizi ve sizin hikayenizi yansıtması gerektiğine inanıyoruz ve bunun için yola ilk olarak sizi tanıyarak çıkıyoruz. Ardından dünyanın dört bir yanından seçilmiş özel aksesuar ve mobilyalarla sizi yansıtan seçeneklerle mevcut evinize yeni bir enerji getiriyor veya yepyeni evinizin dekorasyonunu gerçekleştiriyoruz.

Fairytale mobilya yerleşiminden, renklerin uyumuna ve evin her alanında gereken kumaş seçimine kadar A’dan Z’ye ev dekorasyonuna ilişkin her şeyle ilgilenerek kendi koleksiyonundan özel aksesuar ve mobilyaları kullanarak yaşam alanınıza huzur ve sofistike bir zevk anlayışı getiriyor.

Ofise Servis Özel Dekorasyon: Çalışma mekanının kurumu yansıtan kimliği

Çalışma alanınızın estetiğini sağlayan detaylar, kurumsal kimliğinizin önemli bir parçasını oluşturur. Rahat ve zarif bir çalışma ortamı, iş verimliliğinizi artırır, misafirlerinizin sizi daha iyi tanımasına yardımcı olur.
Ofisinizin sizi ve işinizi yansıtan bir perspektifte olması bizim önceliğimiz. Sizi ve işinizi yakından tanıdıktan sonra, koltuktan masaya, ofis aksesuarlarından sanat eserlerine kadar birçok objenin itinayla ofislerinizde en uygun şekilde yerlerini almasını sağlıyoruz.

Kişi ve kurumlara özel tasarım mobilya ve aksesuar

Mobilya dekorasyon sürecinde bazen zevkinize hitap edecek tasarımlar bulmanız zor olabiliyor. Bu aşamada, tasarımdan üretime, hayalinizdeki mobilyayı üretmek için ev, ofis ve tüm yaşam alanlarınız için size özel bir hizmet sağlıyoruz.
Zevkiniz ve bütçenize göre, kişiliğinizi yansıtan tasarım mobilyalarla “yaşayan” yaşama alanları tasarlıyoruz.

Vintage Özel Parçalar: Yaşanmışlıkların izini mekanda yansıtmak

Eski dönemlere ait, mütevazı ve yıllandıkça güzelleşen vintage objeler bizim tutkumuz. Londra, Paris, Barselona gibi dünyanın çeşitli kentlerindeki antika pazarlarından satın alınmış kıyafetler, avizeler, şamdanlar ve daha birçok dekoratif objeyi “Vintage Özel Parçalar” koleksiyonumuzda bulabilirsiniz.

Fairytale Butik Mağaza / Nişantaşı

Fairytale uzun seneler ev dekorasyonu konusunda edindiği deneyimini, sanat ve tarihe olan tutkusunu çok özel parçaların yer aldığı Nişantaşı Butik mağazasında konukları için sergiliyor.

Yaşanmışlık, hayat(lar)dan arta kalan yegane değer. Bir arkeolojik kazıda açılan her katmanın özgün bir kültüre denk düşmesi gibi onca seyahatin ardından bir araya getirilen objeler de bir kültürel belleğe, bir zevke, bir mekan yaratma arzusuna denk düşüyor. Bu mekan yaratılırken farklı kültürlerin, sanat nesnelerinin, anı eşyalarının, mobilyaların belleğini mekanla bütünleştirmenin hazzına ortak olabiliriz.

Fairytale, yaşama alanlarımızı “yaşanası” kılmanın olanaklarını sunmayı, aidiyet duygusunu mekan üzerinden yaratmayı, mekanda ruhun izini görünür kılmayı amaçlıyor. Kendi ruhunun eşlikçiliğinde sizin ruhunuzun mekandaki izdüşümünü ortaya çıkarmanın peşine düşüyor. Velhasıl Fairytale, sanata öykünen bir yaşama alanı tasarlama arzusu taşıyanlara hem ruhu hem de koleksiyonuyla eşlikçilik ediyor.